• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift što skuplji uknjižen do 420 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift što skuplji uknjižen do 420 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift što skuplji uknjižen do 420000 eura barem 70 m2 pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift što skuplji uknjižen do 420000 eura barem 70 m2 pala cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3. 0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 420.000 € na 400.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 420.000 €
20.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3. 0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
20.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3. 0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3. 0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 329.000 € na 322.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 329.000 €
13.02.2026 - 322.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3. 0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od najkvalitetnijih materijala sa posebnom pažnjom na trajnost, funkcionalnost i estetiku. Objekat karakterišu moderan dizajn, kvalitetna završna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 290.000 €
13.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2. 0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na početku Mileševske ulice, prodaje se dvostrano orijentisan stan. Izuzetno je svetao, sa pogledom na park. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3. 0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
05.12.2025 - 279.990 €
20.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4. 0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 72m2, terasa 3. 5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Meandri - Bačka 2. 0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>