• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift što skuplji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift što skuplji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift što skuplji porasla cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift što skuplji porasla cena" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.727 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano je orijentisan sa lepim otvorenim pogledom na....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 569.990 €
10.10.2025 - 569.000 €
19.12.2025 - 499.990 €
16.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
20.02.2026 - 510.000 €
13.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4. 0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi četvorosobni luksuzni penthouse na dvanaestom spratu, poslednji u novoj i kvalitetno građenoj zgradi sa savremenom opremom i sigurnosnim....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 385.000 € na 415.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 415.800 €, 110,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2022 - 330.000 €
21.04.2023 - 423.500 €
17.11.2023 - 462.000 €
19.12.2025 - 385.000 €
13.03.2026 - 415.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4. 0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj fazi (spoljašnja stolarija je od šestokomornih PVC profila, podovi - hrastov parket). Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, ostava, toalet,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 392.000 €
20.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3. 0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.000 € na 375.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 354.000 €
17.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3. 0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan i odlično pozicioniran stan na Čuburi. Orijentisan je ka jugu i jugozapadu, svetao, sa prelepim pogledom. Nalazi se na trećem spratu, u novoj....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 315.000 € na 320.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 315.000 €
13.12.2024 - 320.000 €
07.02.2025 - 295.000 €
26.09.2025 - 315.000 €
13.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 235.275 €
14.11.2025 - 254.600 €
17.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 269.769 €
13.06.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3. 0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 215.415 € na 236.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 215.415 €
17.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 59m2 + dvorište 1 ar, PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 207.480 € na 228.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 228.000 €, 57,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 207.480 €
17.04.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 57m2 (terasa), 2/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 176.430 € na 192.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 176.430 €
17.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 2. 0, 48m2 (terasa), PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 165.000 € na 173.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 72, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 165.000 €
24.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1. 5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je veoma svetao, odličnog rasporeda. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na lođu, spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
20.06.2025 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1. 5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2. 5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>