• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift što skuplji pogodan barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift što skuplji pogodan barem 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift što skuplji pogodan barem 100 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine lift što skuplji pogodan barem 100 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 89000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 850.000 €, 1654,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica - Bulevar revolucije magacin (hladnjača) 1654m2, plac 64, 04a (front prema ulici 84m) Na prodaju namenski građena industrijska hladnjača iz 2013. godine, ukupnog kapaciteta 900 tona, sa razvijenom infrastrukturom i manipulativnim prostorom za šlepere. Ukupna korisna....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano je orijentisan sa lepim otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4. 0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa predivnim pogledom na Hram Svetog Save. Moderan, trostrano orijentisan, četvorosoban stan sa visokim plafonima. Nalazi se u zgradi vrhunske gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 546.700 €, 114,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4. 0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen stan u okviru kompleska Beograd na vodi, u zgradi Lumia. Odlikuje ga izuzetna lokacija, savremeno sređen enterijer i otoren pogled ka parku,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Resnik, 362.000 €, 324,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5. 0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri ulaza na tri nivoa) koji se po potrebi mogu unutrašnjim stepenicama spojiti u jednu celinu. Nisko prizemlje, visina plafona 3, 40m, je pogodno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 3.500 €, 356,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Ugrinovačka PP, 356m2, SUT+PR+I, grejanje - kotao na mazut, telefon, parking Izdaje se poslovno - proizvodni objekat od 356m2 + magacin od 120m2. Idealan za kompanije koje traže veliki, funkcionalan i logički organizovan prostor koji spaja kancelarije, operativu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Trg Nikole Pašića 3. 5, 136m2 (dve terase 10m2), 4/6, CG, lift U ponudi za izdavanje stan u zgradi salonskog tipa koji je potpuno i temeljno renoviran. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima lift. Trostrano je orijentisan, ka svetlarniku (kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 185,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina poslovni prostor, 185m2, prizemlje, CG, lift, telefon Na odličnoj lokaciji na Vračaru izdaje se poslovni prostor-lokal površine 185m2 u jednom nivou. Poseduje ogromnu površinu show room-a, salu za konferencije, prostrane kancelarije, kuhinju i....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 1.650 € na 1.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.450 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 1.650 €
13.02.2026 - 1.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Palata pravde - Durmitorska 4. 0, 160m2 (lođa 3m2), 7+8/8, CG, lift, parking mesto Izdaje se dvoetažni, polunamešten četvorosoban stan od 160m2 sa jednim parking mestom, u zgradi u Durmitorskoj ulici. Stan se nalazi na sedmom i osmom spratu, dok je parking mesto pored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>