• GoHome Professional
kvadratnekretnine klima pala cena uknjižen do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine klima pala cena uknjižen do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine klima pala cena uknjižen do 200000 eura 40 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine klima pala cena uknjižen do 200000 eura 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 135.000 €
01.03.2026 - 128.000 €
01.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121458, PR/, izlog, klima, uknjižen. Lokal - poslovni prostor, u prizemlju stambeno-poslovnog kompleksa YU biznis centra, sa direktnim izlazom na ulicu, na odličnoj poziciji, u neposrednoj blizini parkinga.Višenamenski, pogodan za različite delatnosti. Kancelarija površine....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 167.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 167.000 €, 41,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 180.000 €
06.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i železnicke stanice.Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bračni krevet i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 170.000 €, 41,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 180.000 €
06.03.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Novopazarskoj ulici, u blizini Kalenić pijace, Čuburskog parka i hrama Svetog Save nudimo mali salonski stan u odlično održavanoj renoviranoj zgradi sa lepim unutrašnjim i zaštićenim dvorištem. Stan se nalazi u visokom prizemlju i nije moguće u njega gledati sa ulice a u dužem periodu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu od 64 kvadrata gde su 30kvadrata pokriveni konstrukcijom i oblozeni plocicama. Na njoj je dozvoljena montazna gradnja jer je stan uknjizen....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 2.0, 41m2 (terasa 2m2), 2/4, CG, klima. Odličan, svetao, funkcionalnog rasporeda, dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 127.200 € na 123.600 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 123.600 €
25.02.2026 - 127.200 €
13.03.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namesten dvosoban stan u Novom Sadu, Adice (blizina Kamenjara 1), 42m2, 1.sprat + slobodna parking mesta u dvoristu za stanare zgrade Stan uknjižen 1/1 Kompletan namestaj i ugradni elementi ukljuceni u cenu Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaca soba....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 115.000 €
01.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Stan 37m2 uknjižen na 15m2 (ostalo predato na legalizaciju), u strogom centru Zemuna. Blizina svih dešavanja, Zemunskog keja, parka, pozorišta, škola, vrtića, fakulteta. Stan se nalazi u dvorišnom delu iza zgrade, ušuškan, bez buke, a u centru. Kompletno renoviran,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 120.400 €
10.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljačkih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjižen......

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 142.700 € na 137.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.700 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 142.700 €
22.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • klima pala cena uknjižen do 200000 eura 40 m2 (29)
  • kvadratnekretnine pala cena uknjižen do 200000 eura 40 m2 (1)
  • kvadratnekretnine klima uknjižen do 200000 eura 40 m2 (1)
  • kvadratnekretnine klima pala cena do 200000 eura 40 m2 (1)
  • kvadratnekretnine klima pala cena uknjižen do 200000 eura (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com