• GoHome Professional
kvadratnekretnine klima pala cena 70 m2 uknjižen š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine klima pala cena 70 m2 uknjižen š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine klima pala cena 70 m2 uknjižen što veći

  • Za upit "kvadratnekretnine klima pala cena 70 m2 uknjižen što veći" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 4.308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosečna cena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 290.000 €
13.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2. 0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na početku Mileševske ulice, prodaje se dvostrano orijentisan stan. Izuzetno je svetao, sa pogledom na park. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 2)

<< <1> >>