• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan do 3200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 3200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan do 3200 eura/m2

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan do 3200 eura/m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.522 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 230 m2
    • 280 m2
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • pogodan
    • lift
    • 2.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.080.000 €, 364,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 2. 75 ari Na prodaju ekskluzivna kuća u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Smeštena u mirnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7. 0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 229m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje savremeni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6. 0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 224m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 6.000 €, 362,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Slavija - Kneginje Zorke lokal, 362m2, PR+I+II, EG Izdaje se ekskluzivan lokal na prestižnoj lokaciji u centru Vračara. Idealan je za različite poslovne delatnosti. Prostire se na tri nivoa, ukupne površine 362m2, što omogućava fleksibilnost u uređenju prostora i prilagođavanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3. 0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 3.500 €, 240,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Vuka Karadžića poslovni prostor, 8. 0, 240m2, balkon, IV sprat, EG, lift, telefon, interfon Ekskluzivan poslovni prostor nalazi se u salonskoj zgradi, nadomak pešačke zone Kneza Mihaila. Zgrada ima urednu lepu fasadu i renoviran mermerni ulaz. Prostor se sastoji....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
08.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 215,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni