• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan do 240 m2 zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 240 m2 zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan do 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji do 450000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan do 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji do 450000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.923 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

RAJ RESIDENCE – Vaša nova oaza u srcu Vrnjačke Banje Gde se susreću priroda, luksuz i pametna investicija. Dobrodošli u RAJ Residence, ekskluzivni stambeno-turistički kompleks dizajniran za one koji biraju najbolje od života. Smešten u najpoznatijoj srpskoj banji, ovaj kompleks od....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 34,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 53,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju komforan, dvosoban stan na 8. spratu u zgradi od 12. spratova u Rumenačkoj ulici. Stan se sastoji od dve prostrane sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, terase, ostave, kupatila i ulaznog hodnika. Izvorno stanje, potrebno ulaganje. Predstoji adaptacija....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ova ekskluzivna ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, pri čemu svaka poseduje po četiri stana i garažu, smeštene na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Karaburmi. Moderan arhitektonski izraz i vrhunski kvalitet gradnje izdvajaju ovaj projekat kao retkost na tržištu nekretnina. Karakteristike....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan do 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji do 450000 eura (77)
  • kvadratnekretnine do 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji do 450000 eura (31)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 240 m2 što jeftiniji do 450000 eura (7)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 240 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>