• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura što veći

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura što veći" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.292 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 4.sprat
    • dvorište
    • parking
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 215.415 € na 236.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 215.415 €
17.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 59m2 + dvorište 1 ar, PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 3.500 €, 240,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Vuka Karadžića poslovni prostor, 8. 0, 240m2, balkon, IV sprat, EG, lift, telefon, interfon Ekskluzivan poslovni prostor nalazi se u salonskoj zgradi, nadomak pešačke zone Kneza Mihaila. Zgrada ima urednu lepu fasadu i renoviran mermerni ulaz. Prostor se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 215,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3. 0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 207.480 € na 228.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 228.000 €, 57,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 207.480 €
17.04.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 57m2 (terasa), 2/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 176.430 € na 192.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 176.430 €
17.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 2. 0, 48m2 (terasa), PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>