• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 što veći p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 što veći p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 što veći pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 što veći pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 684.000 € na 565.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 167,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 630.000 €
14.09.2025 - 684.000 €
27.03.2026 - 565.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan stan od 167m2 na idealnoj lokaciji - u mirnoj, jednosmernoj Gospodar Jovanovoj ulici, na Dorćolu, nadomak Kalemegdana, Trga Republike, Skadarlije Stan se nalazi na prizemlju moderne butik-zgrade, objekta sa malim brojem stanova (na svakoj etaži po jedan stan), u čijoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 372.950 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 372.950 €, 142,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 391.400 €
15.03.2026 - 372.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima na tržištu. * Površina: 142 m2 * Jedan stan po spratu, pružajući maksimalnu privatnost i ekskluzivnost * Prostrani dnevni boravak s visokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 370.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 142,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 391.400 €
10.05.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM. Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 756.000 € na 736.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 736.000 €, 126,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 756.000 €
22.03.2026 - 736.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna nekretnina na prodaju u samom srcu Beograda, u pešačkoj zoni u Knez Mihailovoj ulici. Prostor se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom (treći nivo u odnosu na ulicu) i zauzima ceo sprat površine 126 m². Prostor je potpuno renoviran i funkcionalno organizovan kao poslovni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 350.000 € na 325.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 325.000 €, 119,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350.000 €
03.04.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1100831 Cena 325.000 e sa uračunatom provizijom - prodavac plaća proviziju EKSKLUZIVNA prodaja četvorosobnog SALONSKOG stana u strogom centru, Bulevar Mihajla Pupina Stan je potpuno renoviran pre par godina kojom prilikom je urađene kompletne nove strujne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 375.950 € na 315.150 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 315.150 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 375.950 €
29.03.2026 - 315.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan stan odiše komforom, svetlošću i prijatnom atmosferom, idealan je za porodice koje žele kvalitetan životni prostor u urbanom okruženju.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 261.000 € na 235.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 235.000 €, 112,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 275.000 €
13.06.2025 - 265.000 €
13.07.2025 - 262.000 €
14.12.2025 - 261.000 €
22.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Lekino brdo 4.0, uknjižen na 112m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klima, KATV, internet, interfon, garaža Prodaja velikog porodičnog stana na Lekinom brdu, u naselju izmedju Autokomande i Vračara, u kome dominiraju moderne zgrade i ekskluzivne vile, što naselju daje ekskluzivan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan do 220 m2 što veći pala cena (54)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 što veći pala cena (74)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan što veći pala cena (1)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 što veći (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>