• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan 190 m2 do 4500 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan 190 m2 do 4500 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan 190 m2 do 4500 eura/m2 porasla cena što skuplji

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan 190 m2 do 4500 eura/m2 porasla cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 392.000 €
20.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3. 0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 300.000 €, 204,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.01.2025 - 270.000 €
03.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Despotovačka kuća, 10. 0, 204m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, telefon, interfon, garaža, struja U ponudi kuća na dve etaže, svaka je zasebna površine 102m2. Zidana je pre 20 godina. ali ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se od deset soba, dve kuhinje i dva....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine 190 m2 do 4500 eura/m2 porasla cena što skuplji (4)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 4500 eura/m2 porasla cena što skuplji (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>