• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan 180 m2 što skuplji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan 180 m2 što skuplji d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan 180 m2 što skuplji do 450000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan 180 m2 što skuplji do 450000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 346.500 €, 173,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN SA DUŠOM U SRCU NOVOG SADA Agencija Gold nekretnine predstavlja izuzetno retku nekretninu na tržištu – autentičan salonski stan u samom centru Novog Sada, u ulici Svetozara Miletića, ukupne površine 173 m², sa impozantnom terasom od oko 40 m². Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 473.800 €, 179,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan duplex stan površine 179 m², smešten na VI spratu stambene zgrade na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – na Keju, sa direktnim pogledom na Dunav. Ova jedinstvena nekretnina izdvaja se po prostranosti, funkcionalnom rasporedu i spektakularnom pogledu....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 380.000 € na 450.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 450.000 €, 165,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ekskluzivan kafić na atraktivnoj lokaciji na Banovom Brdu. Ovaj lokal predstavlja odličnu poslovnu priliku za sve koji žele odmah da preuzmu razrađen posao u jednom od najpoželjnijih beogradskih krajeva. Detalji o lokalu: - Površina: Kafić se prostire na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 406.850 €, 170,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Fantastičan Petosoban stan 140 m2 sa visokim standardom kvaliteta i udobnosti-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Urbanoj Vili Ekskluzivan Petosoban stan 140 m2 u mirnom kraju sa Parking Mestom na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u novoj kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 355.000 €, 180,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na Fruškoj gori, blizu Sr Kamenica na Popovici Pr+1+Pk ukupno 150m stambenog dela u glavnoj kući, u prizemlju je velika garaza i magacin, na visokom prizemlju velika dnevna soba sa terasom, kuhinja, kupatilo, a na spratu su tri spavace sobe i toalet+ još jedan stan u posebnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.190 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan dupleks stan površine 188 m² na Tatarskom brdu, sa spektakularnim pogledom na Novi Sad---Agencijska šifra 1007864.Ova jedinstvena nekretnina prostire se na dve etaže i pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i luksuza.Donji nivo je koncipiran kao prostrani....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 320.000 €, 171,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Opremljena kuhinja,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Uređena okućnica,Velika terasa,Zasebni ulaz u objekat Vila Čigota....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 275.000 €, 181,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća 181m Pr1 plac 1200m Paragovo Sr Kamenica Cena: 275.000,00 EUR Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Paragovski put Kvadratura: 181m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 275.000 €, 181,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546. EKSKLUZIVNA PRODAJA . Porodična kuća , Sremska Kamenica , na Paragovu, iknjizenih 181m, plac 1200m sa dva odvojena trosobna stana, svaki svoj ulaz, jedan u prizemlju, a drugi na I spratu, sve sredjeno,parketu, pločice, alu stolarija grejanje na gas, kuća useljiva brzo.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan 180 m2 što skuplji do 450000 eura (24)
  • kvadratnekretnine 180 m2 što skuplji do 450000 eura (17)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan što skuplji do 450000 eura (9)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan 180 m2 što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>