• GoHome Professional
kvadratnekretnine dvorište što manji zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine dvorište što manji zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine dvorište što manji zadnjih 14 dana 110 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine dvorište što manji zadnjih 14 dana 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BATAJNICA, 112.000 €, 100,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131721, 6a, prizemna. Nova kuća na 6 ari placa. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom na dvorište, tri spavaće sobe i kupatila. Podno grejanje. Objekat je u procesu ozakonjenja (legalizacije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju montažna kuća sa dvorištem – AltinaKvalitetno uređena i potpuno legalizovana kuća sa urednom dokumentacijom, smeštena u mirnom delu naselja.Struktura: Tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja sa....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena i potpuno legalizovana kuca sa urednom dokumentacijom, smestena u mirnom delu naselja. Struktura: Tri spavace sobe, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana kuća na Kosmaju, opstina Koraćica, u ulici Vodice, na dva nivoa sa podrumom u nivou dvorišta, idealna za udoban porodični život ili odmor. Donji nivo čine funkcionalna kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo sa tuš kabinom, dok se na spratu nalaze....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 112.000 €, 100,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131721, 6a, prizemna. Nova kuca na 6 ari placa. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom na dvoriste, tri spavace sobe i kupatila. Podno grejanje. Objekat je u procesu ozakonjenja (legalizacije. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Ledinama površine 100m², smeštena na prostranom placu od čak 10 ari. Kuća je novije gradnje, redovno održavana, sa lepo uređenim i ograđenim dvorištem koje pruža privatnost i brojne mogućnosti za uživanje, od porodičnih okupljanja do uređenja po sopstvenim željama.....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 102,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve stambene jedinice, dvorišno koncipirane (zajedničko dvorište), jedna naspram druge; Lokacijski savršene, u Prvomajskoj ulici, na pešačkoj udaljenosti doslovno svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život- Osnovna škola, vrtić, marketi, pijaca, gradski prevoz i sl.; Ukupne....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište što manji zadnjih 14 dana 110 m2 (68)
  • kvadratnekretnine dvorište što manji 110 m2 (4)
  • kvadratnekretnine dvorište što manji zadnjih 14 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>