• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 9 eura/m2 porasla cena što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 9 eura/m2 porasla cena što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 9 eura/m2 porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "kvadratnekretnine do 9 eura/m2 porasla cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 8 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 9 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 7.000 € na 8.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.000 €, 958,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 5.750 €
11.04.2022 - 7.000 €
27.02.2026 - 8.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac blizu 10a na odličnoj lokaciji u gradu .

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.100 €
03.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 5.000 € na 7.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Crveni Krst, 7.000 €, 2056,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 5.000 €
24.04.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 2056 m2 , poljoprivredno zemljište u Paljini , uknjižen , vlasništvo 1 kroz 1 . Plac, Niš - Paljina | Prodaja · 2056m² · 7.000€.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 7.800 € na 8.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 8.500 €, 1903,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2023 - 10.000 €
20.11.2023 - 8.000 €
24.11.2023 - 7.800 €
01.05.2026 - 8.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

U selu Glogovac kod Jagodine prodajem parcelu u građevinskom području,površine 19.03 ari. Parcela je pravougaonog oblika i u užem delu izlazi na asfaltni put prema Malom Popoviću. Pored parcele je prošao gas i struja. Graniči se sa kućama starih meštana. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 13.500 € na 15.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 15.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 13.500 €
08.05.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak za struju na putu. U blizini stambeni objekti, vikend naselje, plaža Beška, poznati restorani Sidro i Stari Alas. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 14.000 € na 15.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 15.000 €, 2785,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 14.000 €
27.02.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 27 ari, smešten na odličnoj lokaciji u blizini Jagodine, neposredno uz glavni put. Parcela ima direktan prilaz sa asfalta, što je čini idealnom za različite namene. Pored placa prošao priključak za struju , što dodatno olakšava i ubrzava gradnju. Prednosti:....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 13.000 € na 18.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KOSJERIĆ, 18.000 €, 3600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 19.000 € na 20.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 20.000 €, 7367,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2022 - 20.000 €
01.08.2022 - 18.000 €
05.09.2022 - 17.000 €
28.10.2022 - 18.000 €
14.12.2022 - 17.900 €
06.01.2023 - 22.000 €
08.02.2023 - 20.000 €
08.03.2023 - 19.888 €
24.03.2023 - 25.000 €
02.04.2023 - 28.000 €
21.04.2023 - 18.000 €
12.05.2023 - 22.000 €
09.06.2023 - 18.500 €
30.06.2023 - 20.000 €
23.08.2023 - 25.000 €
17.11.2023 - 12.000 €
29.12.2023 - 18.000 €
17.04.2024 - 20.000 €
14.08.2024 - 19.000 €
27.12.2024 - 19.900 €
05.02.2025 - 20.000 €
30.07.2025 - 19.000 €
03.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.berzanekretnina.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu asfalta, priključaka na struju i vodu, železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. UUpisano kao njiva i obraslo drvećem i rastinjem. Kupac plaća proviziju. 069/236-5768 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 9 eura/m2 porasla cena što jeftiniji (40)
  • kvadratnekretnine porasla cena što jeftiniji (42)
  • kvadratnekretnine do 9 eura/m2 što jeftiniji (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>