• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 240 m2 zadnjih 14 dana uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 240 m2 zadnjih 14 dana uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 240 m2 zadnjih 14 dana uknjižen pala cena što veći

  • Za upit "kvadratnekretnine do 240 m2 zadnjih 14 dana uknjižen pala cena što veći" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.438 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3. 0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 259.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 269.000 €
01.05.2026 - 259.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3. 0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao dupleks površine 81m2. Stan je u potpunosti sređen i spreman za useljenje, nalazi se u mirnom okruženju, u zgradi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3. 0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
05.12.2025 - 279.990 €
20.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 313.000 €
03.04.2026 - 296.000 €
17.04.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Hilandarska 2. 0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji u ponudi stan, dvostrano orijentisan, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine sa svim dozvolama.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>