• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 230 m2 uknjižen što veći 4.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 230 m2 uknjižen što veći 4.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 230 m2 uknjižen što veći 4.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine do 230 m2 uknjižen što veći 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6. 0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 375.000 € na 357.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 357.000 €, 103,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 385.000 €
20.03.2026 - 375.000 €
27.03.2026 - 357.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3. 5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli, prozračan dom ispunjen svetlošću i mirom u jednoj od najlepših zgrada starog Beograda iz 1932. godine. Stan je smešten u dvorišnoj i odlično održavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 72,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3. 0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug Bogdanovoj ulici. Dvostrano je orijentisan, ima 72m2 korisne površine i pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Stan ima dnevnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
05.12.2025 - 279.990 €
20.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2. 0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – Blok 45, u ulici Dr. Ivana Ribara. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 146.000 €, 45,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 1. 5, 45m2 (terasa 4m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi svetao jednoiposoban stan, funkcionalnog rasporeda koji se nalazi u mirnoj ulici Dušana Vukasovića, u popularnom bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine do 230 m2 uknjižen što veći 4.sprat (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.