• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 230 m2 do 370000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 230 m2 do 370000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 230 m2 do 370000 eura porasla cena što veći Najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine do 230 m2 do 370000 eura porasla cena što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 360.000 € na 380.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 380.000 €, 156,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 360.000 €
13.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je penthaus koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Površine je 156m2 i nalazi se na XI spratu. Pored komfornih prostorija, poseduje i veliku terasu sa koje se pruža predivan pogled na Bulevar. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 139.000 €
13.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjižen, novogradnja. Na prodaju odlična novija kuća u Čereviću. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjižena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 87.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 117,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 87.000 €
13.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na dobroj lokaciji građena od čvrstog materijala u zajedničkom dvorištu, površine 117 m2 uz pripadajuću garažu i šupe. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, odvojenu trpezariju sa kuhinjom, dnevni boravak i 2 spavaće sobe. Uz kuću se nalazi jednosoban stan koji....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 226.600 € na 247.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 247.200 €, 116,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2024 - 226.600 €
13.05.2026 - 247.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću na mirnom mestu u Sremskim Karlovcima. Nekretnina odlična za život porodice. Nalazi se u izdignutom delu Karlovaca u slepoj ulici i ima predivan pogled na Dunav. Kuća se sastoji od 5 soba, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored prostorija. Stan poseduje ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevnu, kuhinju, kupatilo, dve zastakljene terase, ostavu. Ukoliko želite da pogledate....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 250.000 €
13.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavaće sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu.Samo licno mozete da....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 230 m2 do 370000 eura porasla cena što veći najnovije (68)
  • kvadratnekretnine do 230 m2 do 370000 eura porasla cena što veći (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>