Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "kvadratnekretnine do 230 m2 što veći pala cena do 350000 eura pogodan renovirano" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 2.720 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 360.000 € na 340.000 €
dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €
12.12.2025.,
www.kvadratnekretnine.com
Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....