• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 220 m2 do 380000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 380000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 220 m2 do 380000 eura porasla cena parking najnovije što jeftiniji

  • Za upit "kvadratnekretnine do 220 m2 do 380000 eura porasla cena parking najnovije što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 75.790 € na 81.620 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 81.620 €, 53,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 69.960 €
29.04.2026 - 75.790 €
13.05.2026 - 81.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 91.520 € na 98.560 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 98.560 €, 64,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
29.04.2026 - 91.520 €
13.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.120 € na 124.580 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.580 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 110.700 €
07.12.2025 - 114.200 €
11.02.2026 - 121.120 €
13.05.2026 - 124.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se dvoiposoban stan površine 69,21m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 185.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 185.000 €
13.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa nameštajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavaće sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjižen.Ceo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 380000 eura porasla cena parking najnovije što jeftiniji (17)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 380000 eura porasla cena parking što jeftiniji (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>