• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 220 m2 do 370000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 370000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 220 m2 do 370000 eura porasla cena što manji opremljen

  • Za upit "kvadratnekretnine do 220 m2 do 370000 eura porasla cena što manji opremljen" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.476 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 1.050 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.200 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.050 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Košutnjak - Kneza Višeslava 3. 0, 68m2, terasa, 2/2, grejanje na gas, klima, telefon, interfon, internet, KATV, garaža Izdaje se moderan, renoviran, namešten trosoban stan sa garažom, na Košutnjaku. Stan se nalazi na drugo spratu zgrade iz 2010. godine, dok je garažno mesto....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 315.000 € na 320.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 315.000 €
13.12.2024 - 320.000 €
07.02.2025 - 295.000 €
26.09.2025 - 315.000 €
13.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>