• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena Najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavace sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu. Samo licno mozete da....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRČIN, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u miru. Malo dalje od grada, a blizu. Odlicna investicija moze se izdavati na dnevnom nivou, ali i za zivot fantasticna. 1/1 sve, posao se moze....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, CEREVIC, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju odlicna novija kuca u Cerevicu. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjizena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 103.799 € na 117.106 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 117.106 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.799 €
15.05.2026 - 117.106 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 350000 eura porasla cena najnovije (27)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>