• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji zadnjih 7 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 28.000 € na 34.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Terazije, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 28.000 €
10.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 74.750 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 69.500 €
27.02.2026 - 74.750 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renovirano trenutno su radovi u toku kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.500 € na 84.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 77.250 €
27.02.2026 - 81.500 €
10.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano trenutno su radovi u toku kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 45.000 € na 50.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera u centru Mladenovca, površine 28 kvm, poseduje veliku terasu od 12 kvm . Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole). Odlična investicija .....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.570 €
22.04.2026 - 72.530 €
10.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 150.000 €
16.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 115.000 € na 126.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 126.000 €
12.04.2026 - 115.000 €
10.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, lođa i kupatilo. Grejanje na struju a moguć je i priključak na gas. U blizini više fakulteta i viših škola što ga čini idealnom investicijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji zadnjih 7 dana (139)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>