• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji Najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 85.000 € na 87.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite poslovne delatnosti. Ulica je jedna od prometnijih u gradu, što garantuje odličnu vidljivost i stalnu cirkulaciju ljudi. Lokal je pogodan za....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 99.000 € na 111.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 110.000 €
04.04.2026 - 111.000 €
21.04.2026 - 109.000 €
05.05.2026 - 106.000 €
09.05.2026 - 103.000 €
12.05.2026 - 99.000 €
14.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054274 Prodaja stanova, jednoiposobni 37m2 nekretnine Novi Sad . Iz ponude izdvajamo fantastičan neuseljavan stan od 37m2 sa odvojenom funkcionalnom sobom. Kao što vidite na slikama stan je prepun je dnevne svetlosti, kuhinja fizički odvojena, savršeno projektovan u datoj....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 84.600 € na 86.950 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 86.950 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 84.600 €
14.05.2026 - 86.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kupoprodajne cene stanova su: - Stan br. 42 na IV spratu površine 38,71 m2.. 1900 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Stan br. 44 na IV spratu površine 47,91 m2.. 1850 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Parking mesto u dvorištu. 8000 EUR-a sa uračunatim....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.500 € na 90.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 87.500 €
15.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Odličan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 116.600 € na 124.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 124.900 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 116.600 €
14.05.2026 - 124.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053593Prodaja stanova Novi Sad, Adice, dvoiposoban, 53m. Odlična lokacija u mirnoj potpuno komunalno opremljenoj ulici u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Kvalitetna gradnja od pouzdanog investitora sa rokom završetka septembar 2026god. Zgrada sa malim brojem stanova....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 103.799 € na 117.106 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 117.106 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.799 €
15.05.2026 - 117.106 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 111.000 € na 116.600 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 116.600 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 111.000 €
15.05.2026 - 116.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji najnovije (32)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 350000 eura porasla cena što manji (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>