• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 210000 eura do 60 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 210000 eura do 60 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 210000 eura do 60 m2 što veći klima novogradnja

  • Za upit "kvadratnekretnine do 210000 eura do 60 m2 što veći klima novogradnja" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.502 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 600 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Palilulska pijaca - Majora Ilića 0. 5, 36m2, 1/7, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor Izdaje se nov, luksuzan stan, preko puta Palilulske pijace. Po strukturi je garsonjera, open-space koncepta. Nalazi se u smart zgradi, pokrivenoj video nadzorom. Grejanje je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 135.000 € na 121.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 135.000 €
20.03.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0. 5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara. Stan se nalazi na viskom suterenu, na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace. Idealno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>