• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje 50 m2 što manji

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje 50 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Telep, Novi Sad, Somborska Na prodaju dvosoban stan površine 46 m², na visokom prizemlju kvalitetne zgrade u Somborskoj ulici (Telep). Zgrada je novije gradnje, stara 8 godina, Galens gradnja. Stan se prodaje prazan ili kompletno namešten – sav nameštaj i tehnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 118.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 46,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 128.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je izuzetno prijatan, ušuškan i estetski skladno opremljen stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva, na lokaciji koja pruža idealan balans između urbanog komfora i porodičnog mira. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, sa pažljivo organizovanim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115380, VPR/IV, terasa, uknjižen, parking. Dvosoban stan na fantasticnoj lokaciji!U blizini vrtica,osnovne skole,futoske pijace,doma zdravlja,marketa i apoteka.Stan je ulicno orjentisan,odmah useljiv,terasa je zastakljena.Visoko prizemlje,zgrada je bez lifta.U kupatilu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 120.200 € na 126.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 120.200 €
20.02.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.000 €, 47,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054253, SOMBORSKI BULEVAR , DVOSOBAN, 47M2 Na prodaju stan sa izuzetno funkcionalnim i lepo organizovanim rasporedom prostorija, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i prijatan boravak. Nalazi se u prizemlju novije kvalitetno gradjene zgrade. Stan je svetao, a dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 120.000 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi na niskom prizemlju i uknjižen je. Ima trosobnu strukturu. Može kredit. Useljiv. Dobra lokacija blizina škole, vrtića, obdaništa, Maxi-ja, mini pijace, autobuskog stajališta, dobra povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....