• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje što veći 50 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje što veći 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten stan površine 49m², u prizemlju sa zasebnim ulazom, u neposrednoj blizini Akva parka. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i prijatan za boravak. Idealan je za život starijih osoba – bez stepenica, lako dostupan, mirno okruženje. Odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo uređena i funkcionalna kuća površine 54 m² u mirnom delu Veternika, idealna kako za porodičan život, tako i kao investicija. Ukupna površina placa iznosi 84 m². Nekretnina se trenutno u dokumentaciji vodi kao garaža, ali je započet proces prenamene u stambeni objekat,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iskoristite priliku ako želite stan na Limanu! Useljiv, uknjizen stan od 54m2 (ima 57m2 zbog redukovane povrsine terase. ) Stan je na top lokaciji, zgrada ima lift, nije ni prizemlje ni poslednji sprat! Protocna topla voda, gradsko grejanje. Blizu Lidla, Doma zdravlja i ostalog bogatog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 53,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo komforan dvosoban stan na najlepšem delu Banovog brda. Lepo održavana zgrada. Pravo visoko prizemlje, dvostrana orjentsacija. Stan je renoviran, brzo useljiv, uknjižen. Sve prostorije su sa prirodnom ventilacijom. Za svaku preporuku. PROSTORIJE: ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv dupleks stan od 53m2 za ljubitelje originalnog i specifičnog interijera. Na plafonu stana su istaknute drvene grede a pult kuhinje i visoke stolice su od masivnog drveta, kao i luster dnevne sobe. U prizemlju je dnevna soba, kuhinja i toalet sa veš mašinom. Na drugi....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 75.000 €, 53,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-vikendica na prodaju-Krčedin, Inđija Agencija Gold nekretnine, predstavlja na prodaju kuću-vikendicu, površine 53 m2, dvoiposobne strukture, na placu površine 1000 m2, u uređenom vikend naselju u Krčedinu, sa lepim pogledom na Dunav. Objekat je uknjižen i odmah useljiv, što kupcu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompleno opremljen 2.5 soban apartman na Zlatiboru, u 1.zoni, 200 metara od hotela Mona, 400 metara od centra. Apartman se nalazi u novijoj apartmanskoj zgradi, na visokom prizemlju. Zgrada ima lift, interfon, u odličnom je stanju. Stan ima površinu od 53 m2 i strukturu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura useljiv prizemlje što veći 50 m2 (114)
  • kvadratnekretnine do 200000 eura prizemlje što veći 50 m2 (9)
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv što veći 50 m2 (4)
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv prizemlje što veći (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>