• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 60 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 60 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 60 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 60 m2 što skuplji zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 175.100 € na 169.950 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 185.200 €
23.11.2025 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja. Stan je dvostrano orijentisan. Kuća se nalazi na izuzetno lepoj i traženoj lokaciji, u blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 168.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne propustite - Krunska Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ponudi je stan, uknjžene površine 47m2, izvedeno stanje je 60m2, što je bilo izvodljivo uraditi na vrlo lep i koristan način. Vrlo funkcionalan kako za komercijalni stambeni ili poslovni prostor. Od prostorija ima ulazni antre,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 58,44 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura useljiv 60 m2 što skuplji zadnjih 7 dana pala cena (14)
  • kvadratnekretnine do 200000 eura 60 m2 što skuplji zadnjih 7 dana pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>