• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 1.sprat š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 1.sprat š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 1.sprat što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 1.sprat što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 78.500 € na 95.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 95.500 €, 34,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 54.000 €
28.11.2024 - 59.000 €
16.10.2025 - 78.500 €
10.03.2026 - 95.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 95.500 evra, VRHUNSKA NAJEKSKLUZIVNIJA - NAJBOLJA LOKACIJA U GRADU - ČAIR KOD AS TRGOVINE I DUŠANOVOG BAZARA, NOV ODMAH USELJIV PRELEP JEDNOIPOSOBAN KOMFORAN STAN - DUPLEX - napomena kupcima stan nije u kući - VRHUNSKI....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 126.500 € na 139.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.500 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 126.500 €
17.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu sa liftom. Useljiv . Cena je sa PDV-OM .Mogućnost povrata PDV-a. U neposrednoj blizini su škola, obdanište, marketi,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 181.700 € na 210.950 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 210.950 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 181.700 €
12.04.2026 - 210.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija ima Lepu TerasuGrejanje je CentralnoMogućnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura useljiv 1.sprat što jeftiniji porasla cena (14)
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv što jeftiniji porasla cena (1)
  • kvadratnekretnine do 200000 eura useljiv 1.sprat što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>