• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura što manji Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura što manji Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 155.000 € na 148.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
10.04.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1. 0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje na Dorćolu, u Šantićevoj ulici. Pozicioniran je na visokom prizemlju sa visinom prvog sprata i okrenut je ka dvorištu punom zelenila.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe garaža, 11m2, nivo -2, lift U prilici smo da vam ponudimo garažno mesto u novoj zgradi u blizini Saobraćajnog fakulteta u ulici Vojvode Stepe. Rešenje o ozakonjenju. Agencijska provizija 1000e Agent Verica Simović 060/30-37-997 (licenca....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11. 5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 130 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova garaža, 12m2, -2/7, CG, lift, interfon, video nadzor Izdaje se garažno mesto u kompleksu Novi Dorćol, na -2 nivou. Lak pristup vozilu, poseduje i video nadzor kao i daljinsko otvaranje. Postoji mogućnost korigovanja cene uz dogovor na duži vremenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 200 €, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Venizelosova garaža, 18m2, -1. nivo U ponudi garaža na nivou -1, u stambeno-poslovnom kompleksu "Novi Dorćol". Mogućnost parkiranja većeg automobila ili dva manja. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja. 18 m 2 0 0 1 .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2024 - 63.000 €
27.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst- Cerska 0. 5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru, na samo par minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace, u mirnoj ulici. Stan je deo prizemnog stambenog objekta od fasadne cigle. Ima zaseban....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine do 200000 eura što manji (390)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>