• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 190000 eura zadnjih 7 dana li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 190000 eura zadnjih 7 dana li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 190000 eura zadnjih 7 dana lift 60 m2 što manji

  • Za upit "kvadratnekretnine do 190000 eura zadnjih 7 dana lift 60 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pere Todorovi��a, 3/4, cg,-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Stan renoviran, bez unutra��nje stolarije, prodavac ce obezbediti unutra��nju stolariju po zelji kupca, ��to ulazi u cenu stana. Centralno grejanje, dvostrano orjentisan - istok zapad. Zgrada bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, funkcionalan, ušuškan stan u mirnom i uređenom delu naselja Veljko Vlahović. Odličan izbor za stanovanje ali i kao investicija za izdavanje. Zgrada je sa 2 lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Budmanijeva, 1/4, eg-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Zgrada je novije gradnje iz 2017 godine sa dobrim ulazom, poseduje lift. Udaljena 100m od Bulevara kralja Aleksandra, u blizini vi��e autobuskih i tramvajskih linija. Stan komforan, dvoiposoban, hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 151.500 €, 55,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje namesten,sa mogucnoscu zadrzavanja zakupca stranca koji se trenutno nalazi u stanu.Stan svetao i gleda na šumu.sastoji se od dve sobe,trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 206.500 €, 56,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura zadnjih 7 dana lift 60 m2 što manji (77)
  • kvadratnekretnine do 190000 eura lift 60 m2 što manji (20)
  • kvadratnekretnine do 190000 eura zadnjih 7 dana lift što manji (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>