• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 190000 eura useljiv uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 190000 eura useljiv uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 190000 eura useljiv uknjižen što veći barem 50 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine do 190000 eura useljiv uknjižen što veći barem 50 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.189 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja 2. 5, 65m2 (terasa i lođa), 3/4, CG Očuvan dvoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa, lođa. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2. 0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 1. 5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 63 - Gandijeva 1. 0, 45m2 (terasa 5m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan jednosoban stan površine 45m², koji se nalazi na petom spratu, u održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu –....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>