• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 180000 eura pala cena namešte - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 180000 eura pala cena namešte - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 180000 eura pala cena namešten 40 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine do 180000 eura pala cena namešten 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 139.000 € na 130.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 130.800 €, 41,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 139.000 €
29.03.2026 - 130.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i namešten stan od 41 m² na lokaciji – Nova Detelinara, Novi Sad. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje mir i tišinu. Funkcionalnog je rasporeda i poseduje terasu. U potpunosti je renoviran, uključujući....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 127.000 € na 123.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.000 €, 41,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 127.000 €
17.04.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencija -Gold nekretnine vam predstavlja prodaju stana u Novom Sadu. Na prodaju kompletno renoviran i namešten stan na Detelinari, površine 41 m². Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka unutrašnjem delu zgrade, što pruža dodatni mir i tišinu, bez buke sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 112.000 €
07.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054580. NOVI SAD, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! DVOSOBAN STAN BEZ ULAGANJA! Predstavljamo vam odličan, funkcionalan dvosoban stan, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 128.750 € na 118.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 160.000 € na 140.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.06.2024 - 140.000 €
28.02.2025 - 150.000 €
17.04.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten jednoiposoban stan, u strogom centru grada, nadomak pešačke zone, na prvom spratu u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 38m2, u stvarnosti ima 40m2. Strukturu stana čini dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i spavaća soba. U sve protorije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 127.000 €, 40,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 120.000 €
04.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1291 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je dvosoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Struktura stana je funkcionalna i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju, spavaću sobu i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 80.350 € na 76.250 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 76.250 €, 38,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 80.350 €
28.04.2026 - 76.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo dvosoban komplet namešten stan u ulici Jovana Bijelića u Novom Sadu. Stan je nov, useljen prvi put prošle godine.Podno grejanje mali računi, uknjižen kao garaža. Stan se nalazi blizu Telepske doline. CENA 76250E.Za sve informacije pozovite na broj telefona 0637607888 Oglas....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 158.000 € na 135.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 158.000 €
22.02.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180000 eura pala cena namešten 40 m2 (59)
  • kvadratnekretnine do 180000 eura namešten 40 m2 (5)
  • kvadratnekretnine do 180000 eura pala cena 40 m2 (4)
  • kvadratnekretnine do 180000 eura pala cena namešten (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>