• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 1000 eura do 11 eura/m2 što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 1000 eura do 11 eura/m2 što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 1000 eura do 11 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "kvadratnekretnine do 1000 eura do 11 eura/m2 što skuplji" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 775 eura
    • do 969 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi namešten dupleks, u novogradnji! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Timočka 3. 5, 103m2 (terasa 8m2), 1/2, EG, telefon, interfon Izdaje se izuzetno lep i funkcionalan troiposoban salonac kompletno namešten (može i nenamešten). Stan je četvorostrano orijentisan na prvom spratu sa velikom terasom, tri mokra čvora i dva kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PANČEVO, Centar, 1.000 €, 142,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, centar - Maksima Gorkog kuća, 142m2 (grejna površina 100m2, terasa 10m2 + pomoćne prostorije u dvorištu), prizemlje, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 5. 32a Izdaje se kuća u najužem centru Pančeva, salonskog tipa, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ŠIMANOVCI, 1.000 €, 256,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Mihaljevačka magacin, 256m2 Izdaje se magacin površine 256m2, visine 5m na duži vremenski period - mimimum godinu dana. Makadamski prilaz za solo kamione. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja. Agent Anđelka Rastović-Obradović 256 m 2 0 0....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 900 €, 131,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Milana Uzelca lokal, 131m2, prizemlje, GAS, telefon, interfon Izdaje se lokal od 131m2 na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Prvomajske ulice. Nalazi se u prizemlju dvospratne porodične kuće sa četiri stana. Lokal ima dva ulaza i tri toaleta. Grejanje je na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3. 0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 800 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Mite Ružića 3. 0, 92m2, dve terase, I sprat, norveški radijatori, klima, interfon, inetrnet, KATV Izdaje se prostran, funkcionalan trosoban stan sa panoramskim pogledom na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neporednoj blizini SC Olimp, Bulevara kralja Aleksandra i svih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 820 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 890 €
19.12.2025 - 850 €
26.12.2025 - 810 €
16.01.2026 - 850 €
30.01.2026 - 790 €
20.03.2026 - 820 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Karađorđeva 3. 0, 78m2, 13/17, CG, dva lifta, interfon U ponudi stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na duži vremenski period. Namenjen je zaposlenima i odgovornim osobama. Stan nije pet friendly. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kolarčeva 3. 0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3. 5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 38, 750 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja 2. 5, 65m2 (lođa), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Odmah useljiv. Obavezan depozit u visini kirije. Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja. Agent: Mileva Petrović....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 2. 0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 37, 700 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Narodnih heroja 3. 0, 71m2 (lođa 4m2), 1/4, CG, lift Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji. Pogodan je za stanovanje ili kao poslovni prostor (kancelarija, ordinacija). Na duži vremenski period. Obavezan depozit! Agencijska provizija u skladu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Petrovaradinska 3. 0, 90m2 (terasa 8m2), 4/4, EG/struja, dve klime U prilici smo da vam ponudimo izuzetan dupleks na Lekinom brdu u zgradi novije gradnje. Stan se sastoji od sve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, mini teretane, dva kupatila, garderobera i terase.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2. 5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Danijelova 2. 5, 54m2 (terasa 4m2), 2/5, EG, lift, telefon, interfon Izdaje se nov, neuseljavan stan u novogradnji na Dušanovcu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je namešetn. Obavezan depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 70, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70 - Jurija Gagarina 2. 0, 65m2 (terasa 6m2), 11/15, CG, lift, interfon, parking Izdaje se izuzetno lep i sređen dvosoban stan u bloku 70. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i lepa terasa. sa divnim pogledom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2. 0, 51m2 (FB), 4/5, EG, interfon, podrum U ponudi za izdavanje dvosoban stan na Karaburmi, na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta. Veoma je komforan, svetao i dvostrano orijentisan. Potpuno opremljen za život. U sve prostorije se ulazi iz hodnika:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Profesorska kolonija - Smederevska 1. 0, 46m2, lođa 2m2 + francuski balkon, 1/3, CG, klima, interfon Na odličnoj lokaciji, u Profesorskoj koloniji, u ponudi za izdavanje svetao jednosoban stan na prvom spratu zgrade koja nema lift. Zgrada ima tri sprata, mali je broj stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2. 0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com