• GoHome Professional
kvadratnekretnine Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 72m2, terasa 3. 5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.990 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3. 0, 131m2, terasa 25m2, 1/3, CG, lift, interfon, parking mesto U neposrednoj blizini Vukovog spomenika izdaje se savremen trosoban stan u stambenom kompleksu "Oaza" sa obezbeđenjem, parking mestom, prostranom zastakljenom terasom površine....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2. 0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 4. 0, 99m2 (lođa 4m2), 15/17, CG, klima, lift Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan sa centralnim grejanjem na petnaestom spratu od ukupno sedamnaest. Nalazi se u zgradi koja je uvučena daleko od ulice, tako da je okruženje mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.900 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, SC Vračar - Loznička 4. 0, 132m2 (terasa 6m2), 5/6, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se lep, nov, dvostrano orijentisan i potpuno luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada ima portira. Prostorije: ulazni hodnik, moderno opremljene kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 6.000 €, 362,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Slavija - Kneginje Zorke lokal, 362m2, PR+I+II, EG Izdaje se ekskluzivan lokal na prestižnoj lokaciji u centru Vračara. Idealan je za različite poslovne delatnosti. Prostire se na tri nivoa, ukupne površine 362m2, što omogućava fleksibilnost u uređenju prostora i prilagođavanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Slavija - Birčaninova 3. 0, 62m2, dve terase, 2/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izdaje se renoviran, trosoban stan u centru Beograda, u neposrednoj blizini Slavije i više ambasada. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu, kompletno namešten i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1. 0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 171,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor U samom centru grada, prodaje se pet renoviranih i luksuzno opremljenih apartmana. Apartmani funkcionišu kao "stan na dan" sa odličnim mesečnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 750 €, 51,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Savski trg - Vojvode Milenka poslovni prostor, 2. 0, 51m2 (lođa 2m2), 5/7, CG, lift, interfon, podrum, parking Izdaje se renoviran, svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 51m2 na petom spartu uredno održavane zgrade. Sastoji se od prostranog predsoblja, dve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine (668)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>