• GoHome Professional
kvadratnekretnine 60 m2 uknjižen do 230000 eura št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 60 m2 uknjižen do 230000 eura št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 60 m2 uknjižen do 230000 eura što jeftiniji klima najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine 60 m2 uknjižen do 230000 eura što jeftiniji klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2. 0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban stan, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran pre 6 godina. Prilikom renoviranja zamenjene su električne, vodovodne i kanalizacione instalacije,....

 
 
 
  Stan, ŠIMANOVCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na zastakljenu lođu. Grejanje je etažno, kotao na struju. U dnevnoj i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2. 0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona u blizini parka Šumice, u tihoj i urednoj Kruševačkoj ulici, nalazi se stan koji predstavlja retku kombinaciju savremene arhitekture....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 212.000 € na 210.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 217.000 €
27.02.2026 - 212.000 €
03.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2. 0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi sa malim brojem stanova. Prostorije: ulazni deo, kupatilo, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, a na galeriji je spavaći prostor. Grejanje u stanu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine 60 m2 uknjižen do 230000 eura što jeftiniji klima (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>