• GoHome Professional
kvadratnekretnine 60 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 60 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "kvadratnekretnine 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu Vračara, u održavanoj vojnoj zgradi. Dvostrano je orijentisan, veoma sunčan i svetao. Funkcionalnog je rasporeda - iz predsoblja se ulazi u sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ustanička 2. 0, 55m2 (terasa), 6/7, podno grejanje, klima, lift, interfon, parking, garaža U ponudi je moderan i luksuzno opremljen stan površine 55m², koji se nalazi u Ustaničkoj ulici, u blizini Dušanovca. Stan je funkcionalnog rasporeda, kompletno namešten i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Braće Nedića 2. 0, 55m2 (lođa 4m2), 2/5, CG, lift, interfon Protpuno opremljen stan, prekoputa Metropola. Nalazi se u zgradi novije gradnje, u mirnoj ulici, uvučen od gradske buke. Blizina mnogobrojnih linija gradskog prevoza. Izdaje se na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 2. 0, 55m2 (lođa 3m2), CG, 3/3, intefon, parking U neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta u ponudi je stan na dva nivoa. Na prvom nivou stana se nalazi ulazno predsoblje, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom iz koje se izlazi....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2. 5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 2. 5, 55m2 (terasa 5m2), CG, 1/1, klima, telefon, interfon, KATV, video-nadzor Na 1 km od TC „BIG Fashion, 2km od TC „Karaburma“, 3. 2 km od Vukovog spomenika u okruženju brojnih škola i vrtića u ponudi je svetao, funkcionalan stan, severno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Vojvode Savatija 3. 0, 55m2, terasa, 4/6, CG, lift, interfon U ponudi je kompletno opremljen trosoban stan površine 55 m², koji se nalazi u ulici Vojvode Savatija, na svega 10 minuta hoda od Vukovog spomenika. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2. 0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, sa otvorenim pogledom na reku. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola na 52. 23m2, merena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2. 5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine 60 m2 što manji (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>