• GoHome Professional
kvadratnekretnine 4.sprat uknjižen 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 4.sprat uknjižen 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 4.sprat uknjižen 80 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine 4.sprat uknjižen 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 164.800 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks kod sajma , na četvrtom spratu.Zgrada nema lift .Stan se u donjoj etaži sastoji od dnevnog boravka , spavaće sobe , trpezarije , kuhinje , kupatila i predsoblja iz kog se ide u sve prostorije .Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe sa ostavom .Stan se nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.000 € na 385.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 382.000 €
06.05.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan – Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je površine 81m2, smešten je na 4. spratu zgrade BW Aurora, u neposrednoj blizini TC Galerija i Savskog šetališta. Potpuno je nov, nikada nije bio useljen i opremljen je modernim nameštajem i tehnikom u kuhinjskom delu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dr Đorđa Jovanovića, 4/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-72.00m2, Prodaje se odličan dupleks površine 80m2 u mirnoj ulici Dr Đorđa Joanovića, Mirijevski Bulevar. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, prodavnice, tržni centar Karaburma. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 249.000 €, 80,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan-duplex uknjižen na 68m2 (u prirodi 80m2), na četvrtom spratu u zgradi sa liftom u ulici Pavla Papa, Rotkvarija. Strukturu stana čine na prvoj etaži ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa (dvorišno orijentisana) i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 382.000 €, 81,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026. - 382.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan trosoban stan površine 81m2 u ekskluzivnoj zgradi BW Aurora, u Bulevaru Vudroa Vilsona, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu u modernoj zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini parka, reke i trznog centra.Stan je moderno projektovan po....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 242.000 € na 236.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 236.000 €, 81,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 252.300 €
21.01.2026 - 242.000 €
06.05.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan je uknjižen, površine 81 m², smešten na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa liftom, potpuno dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 334.000 €, 78,30 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prelep stan sa dve spavaće sobe ušuškan na četvrtom spratu u novijoj zgradi. Odličan kvalitet gradnje vrhunskim materijalima čini ovaj stan savršenim domom. Stan je uknjižen na vlasnika i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 315.000 €, 78,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan trosoban stan koji se nalazi u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u širem centru Beograd, u ulici Milutina Bojića. Stan je smešten na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je trostrano orijentisan, veoma svetao....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat uknjižen 80 m2 (163)
  • kvadratnekretnine uknjižen 80 m2 (35)
  • kvadratnekretnine 4.sprat uknjižen (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.