• GoHome Professional
kvadratnekretnine 4.sprat što manji barem 30 m2 li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 4.sprat što manji barem 30 m2 li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 4.sprat što manji barem 30 m2 lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine 4.sprat što manji barem 30 m2 lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2. 0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom spratu od ukupno sedam spratova u modernoj zgradi novije gradnje sa liftom. Stan ima funkcionalni raspored i poseduje lođu, koja pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2. 0, 51m2 (FB), 4/5, EG, interfon, podrum U ponudi za izdavanje dvosoban stan na Karaburmi, na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta. Veoma je komforan, svetao i dvostrano orijentisan. Potpuno opremljen za život. U sve prostorije se ulazi iz hodnika:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2. 0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – Blok 45, u ulici Dr. Ivana Ribara. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 235.275 €
14.11.2025 - 254.600 €
17.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
05.12.2025 - 279.990 €
20.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 72,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3. 0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug Bogdanovoj ulici. Dvostrano je orijentisan, ima 72m2 korisne površine i pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Stan ima dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Trg Nikole Pašića 3. 5, 136m2 (dve terase 10m2), 4/6, CG, lift U ponudi za izdavanje stan u zgradi salonskog tipa koji je potpuno i temeljno renoviran. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima lift. Trostrano je orijentisan, ka svetlarniku (kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 3.500 €, 240,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Vuka Karadžića poslovni prostor, 8. 0, 240m2, balkon, IV sprat, EG, lift, telefon, interfon Ekskluzivan poslovni prostor nalazi se u salonskoj zgradi, nadomak pešačke zone Kneza Mihaila. Zgrada ima urednu lepu fasadu i renoviran mermerni ulaz. Prostor se sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine 4.sprat što manji barem 30 m2 lift (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.