• GoHome Professional
kvadratnekretnine 3.sprat parket do 280000 eura 40 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 3.sprat parket do 280000 eura 40 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 3.sprat parket do 280000 eura 40 m2 što jeftiniji

  • Za upit "kvadratnekretnine 3.sprat parket do 280000 eura 40 m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.200 €, 38,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan dvosoban stan u izgradnji se nalazi na 3 spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 97.900 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....