• GoHome Professional
kvadratnekretnine 3.sprat barem 60 m2 do 320000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 3.sprat barem 60 m2 do 320000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 3.sprat barem 60 m2 do 320000 eura uknjižen pala cena što jeftiniji

  • Za upit "kvadratnekretnine 3.sprat barem 60 m2 do 320000 eura uknjižen pala cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 330.000 €
23.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je reprezentativan salonski stan u ulici Admirala Geprata, u samom srcu Beograda, nadomak Beograđanke. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u urednoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je dvostrano orijentisan, poseduje terasu, i nalazi se u izvornom stanju,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 77.250 € na 64.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BAČKA PALANKA, 64.000 €, 67,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 82.400 €
08.02.2026 - 77.250 €
15.04.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban, funkcionalan porodičan stan od 67 m2 u samom centru Bačke Palanke, idealan za porodicu ili sigurnu kupovinu putem stambenog kredita.Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade (bez lifta) i odlikuje ga odličan raspored bez izgubljenog prostora.Struktura stana:dnevni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 127000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 149.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054611 PETROVARADIN TROSOBAN STAN 74 m² Predstavljamo prodaju trosobnog , renoviranog stana od 74 m², pozicioniranog na trećem spratu, u mirnom delu Petrovaradina . Iz ulaznog hodnika se ide u sve prostorije. Desno je dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i odvojena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šufra - 1102267 Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj novijoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Treći sprat, terasa. Grejanje etažno na gas mali računi. Dva kupatila, odvojena kuhinja. Agencijska šufra - 1102267 Troiposoban stan, Novi Sad - Veternik | Prodaja ·....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 173.000 € na 161.500 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.500 €, 56,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 173.000 €
03.04.2026 - 161.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, bez tereta - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - U cenu je uračunat nameštaj i tehnika - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na Trećem spratu kvalitetne zgrade svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Pogodno je za porodično stanovanje ili poslovne aktivnosti. Ceo stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.500 € na 185.400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.500 €
03.04.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u zgradi od kvalitetne fasadne cigle, poznatoj po uredno održavanom ulazu, velikoj biciklani u prizemlju i prostranoj zajedničkoj prostoriji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 3.sprat barem 60 m2 do 320000 eura uknjižen pala cena što jeftiniji (50)
  • kvadratnekretnine barem 60 m2 do 320000 eura uknjižen pala cena što jeftiniji (26)
  • kvadratnekretnine 3.sprat do 320000 eura uknjižen pala cena što jeftiniji (1)
  • kvadratnekretnine 3.sprat barem 60 m2 do 320000 eura uknjižen što jeftiniji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com