• GoHome Professional
kvadratnekretnine što skuplji porasla cena uknjiže - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što skuplji porasla cena uknjiže - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što skuplji porasla cena uknjižen

  • Za upit "kvadratnekretnine što skuplji porasla cena uknjižen" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 3.333 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano je orijentisan sa lepim otvorenim pogledom na....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 650.000 € na 800.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, OSTRUŽNICA, 800.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 750.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
08.05.2026 - 800.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ostružnica - Bore Stankovića Makiš plac, 30 ari, front prema ulici40 metara U prilici smo da vam ponudimo plac od 30 ari sa poslovnim objektom. Poslovni objekat se sastoji od hale, sa mašinama za proizvodnju papirne galanterije i magacina - površine 500m2 i drugog manjeg....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 520.000 € na 650.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2023 - 600.000 €
05.07.2024 - 520.000 €
20.02.2026 - 650.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Železnik - Avalska plac - građevinska parcela, 63. 26 ari, front prema ulici 130m Osnovna namena je stanovanje, zona S1, sa kojom su kompatibilni komercijalni sadržaji. Odnos osnovne i kompatibilne namene je min. 80% : max. 20%. Na svakoj građevinskoj parceli je dozvoljena....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 392.000 €
20.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3. 0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 225.000 € na 250.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 225.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova poslovni prostor, 60m2, SUT/2, EG, interfon Na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u gradu prodaje se stan koji funkcioniše kao ordinacija. Grejanje je etažno, a stan poseduje dva mokra čvora. Idealan za poslovnu delatnost. Uknjižen kao stan....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
24.10.2025 - 179.900 €
20.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 135.000 € na 180.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 190.000 €
26.09.2025 - 135.000 €
10.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51. 15a U ponudi vikend kuća u izvornom stanju stambene površine 65m2 sa terasom površine 10m2 i ostavom. Funkcioniše kao dvosobna jedinica. Nalazi se na ravnom....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 150.000 € na 162.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 250.000 €
14.02.2025 - 230.000 €
23.05.2025 - 180.000 €
24.10.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Stojana Stoleta Aranđelovića poslovni prostor, 4. 0, 180m2, PR/3, CG, telefon, interfon, parking U neposrednoj blizini novoizgrađenog naselja Sunnyville, u ponudi je funkcionalan i uređen poslovno-magacinski prostor. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3. 5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 90.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 70.000 €
20.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Stojnik - Banjički put plac, 258. 14 ari, poljoprivredno zemljište, objekat na parceli 60m2, struja Između Avale i Kosmaja, na nadmorskoj visini od 300 metara, a na sat vremena vožnje od Beograda, nalazi se seosko imanje u mestu Stojnik. U blizini vikend naselja, a na 300 metara....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 67.750 € na 88.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 88.750 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.750 €
08.05.2026 - 88.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/poljoprivredno zemljište, 13. 55a, front prema ulici 22m Prodaje se zemljište od 13. 55a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 22m. Ispred placa dostupan priključak za....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2024 - 240.000 €
26.04.2024 - 65.000 €
31.01.2025 - 61.000 €
20.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 66.170 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/građevinsko zemljište, 10. 18a, front prema ulici 22m U ponudi građevinsko zemljište površine 10. 18a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 22m. Ispred placa dostupni su priključci....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>