Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "kvadratnekretnine što manji pala cena do 80 m2 do 2900 eura/m2 parking namešten" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 1.879 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 63.000 € na 62.000 €
dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
13.03.2026 - 62.000 €
20.02.2026.,
www.kvadratnekretnine.com
Zlatibor - Sloboda 2. 0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....