• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji pala cena do 80 m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji pala cena do 80 m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji pala cena do 80 m2 do 2600 eura/m2 najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji pala cena do 80 m2 do 2600 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 57.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2025 - 65.000 €
14.02.2026 - 57.000 €
12.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053252. NOVI SAD, SALAJKA, GARSONJERA, 21M2 Kisačka.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 99.000 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 110.000 €
04.04.2026 - 111.000 €
21.04.2026 - 109.000 €
05.05.2026 - 106.000 €
09.05.2026 - 103.000 €
12.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054274 Prodaja stanova, jednoiposobni 37m2 nekretnine Novi Sad . Iz ponude izdvajamo fantastičan neuseljavan stan od 37m2 sa odvojenom funkcionalnom sobom. Kao što vidite na slikama stan je prepun je dnevne svetlosti, kuhinja fizički odvojena, savršeno projektovan u datoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 166.320 € na 160.160 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.160 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 166.320 €
12.05.2026 - 160.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054520, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 56m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.290 € na 163.020 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 163.020 €, 57,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 169.290 €
12.05.2026 - 163.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054530, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 57m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 134.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 134.400 €, 64,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 140.000 €
12.05.2026 - 134.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054760 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN. 64 m² Izdavjamo iz naše ponude dvoiposoban stan od 64 m² na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na na Novoj detelinari, u neposrednoj blizini je sva infrastruktura za porodični život. Pozicija stana je na sedmom spratu, u mansardnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 190.080 € na 183.040 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 183.040 €, 64,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 190.080 €
12.05.2026 - 183.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054526, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 64m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 193.050 € na 185.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.900 €, 65,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 193.050 €
12.05.2026 - 185.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054516, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji pala cena do 80 m2 do 2600 eura/m2 najnovije (18)
  • kvadratnekretnine što manji pala cena do 80 m2 do 2600 eura/m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>