• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 uknjižen

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 uknjižen" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 2.912 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 72m2, terasa 3. 5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3. 0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 259.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 269.000 €
01.05.2026 - 259.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3. 0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao dupleks površine 81m2. Stan je u potpunosti sređen i spreman za useljenje, nalazi se u mirnom okruženju, u zgradi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
20.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3. 0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3. 0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3. 0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 259.000 € na 249.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 209.000 €
25.10.2024 - 198.000 €
22.11.2024 - 195.000 €
07.02.2025 - 219.000 €
30.01.2026 - 265.000 €
20.02.2026 - 259.000 €
10.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 4. 0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2 prostorija preko puta stana. Donji nivo: dnevni boravak, terasa, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, garderober. Gornji nivo: dve spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 329.000 € na 322.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 329.000 €
13.02.2026 - 322.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3. 0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od najkvalitetnijih materijala sa posebnom pažnjom na trajnost, funkcionalnost i estetiku. Objekat karakterišu moderan dizajn, kvalitetna završna....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 480.000 € na 425.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 425.000 €, 102,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 570.000 €
28.11.2025 - 530.000 €
06.02.2026 - 480.000 €
10.04.2026 - 425.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Karađorđev park - Bulevar oslobođenja lokal, 102m2, prizemlje, telefon, interfon Lokal na izuzetno prometnoj lokaciji sa velikim izlogom ka ulici (9, 5 metara). Ispod lokala postoji prostor od 43m2 u suterenu, koji je renoviran, i može se koristiri kao dodatan poslovni prostor,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 375.000 € na 357.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 357.000 €, 103,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 385.000 €
20.03.2026 - 375.000 €
27.03.2026 - 357.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3. 5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli, prozračan dom ispunjen svetlošću i mirom u jednoj od najlepših zgrada starog Beograda iz 1932. godine. Stan je smešten u dvorišnoj i odlično održavanoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3. 0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 430.500 € na 379.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 379.000 €, 105,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 525.000 €
13.02.2026 - 430.500 €
13.03.2026 - 379.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta poslovni prostor, 2. 0, 105m2, dve terase, 1/4, CG, interfon U ponudi za prodaju poslovni prostor u poslovnom delu zgrade površine 105m2. Sastoji se od sale za sastanke i velike kancelarije. Takođe, poseduje toalet, kao i dve terase. Prodaje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 399.600 € na 360.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 410.400 €
13.02.2026 - 399.600 €
24.04.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4. 5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano orijentisan, sa visinom plafona od 3 metra idealan za porodično stanovanje u najlepšoj ulici na Voždovcu. Prostorije: dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 420.000 € na 400.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 420.000 €
20.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3. 0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 389.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 389.000 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 449.000 €
05.12.2025 - 425.000 €
10.04.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Ivana Milutinovića lokal, 126m2, PR/4, EG/podno grejanje na struju Prodaje se lokal sa dugoročnim zakupcem koji predstavlja idealnu investiciju. Lokal je površine 126m2, sa velikim izlozima i nalazi se u prizemlju zgrade od četiri sprata. Ima sopstveno etažno i podno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 700.000 € na 685.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 685.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 4. 0, 130m2 (terasa 14m2), 3/4, CG, lift, interfon, garaža Na prodaju četvorosoban, trostrano orijentisan stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u modernoj zgradi novije gradnje. Prvi nivo (54m2): dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 450.000 € na 380.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 380.000 €, 203,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 450.000 €
20.03.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Svetosavska kuća, 203m2, PR+II, podno grejanje, plac 11. 16 ari, garaža 74m2 Prodaje se komforna kuća novije gradnje, na tri etaže u glavnoj ulici u Barajevu. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Na prvom spratu su četiri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 305.000 € na 299.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 299.000 €, 255,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 352.900 €
26.12.2025 - 330.000 €
06.02.2026 - 305.000 €
03.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km od Vukovog spomenika, 4km od autoputa (autobuske stanice Lasta), 1km od zelene pijace u Kaluđerici i 300m od Hrama Svetog Joakima i Ane, u ponudi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>