• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 do 2300 eura/m2 klima

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 do 2300 eura/m2 klima" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.226 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3. 0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav sa kućicom u dva nivoa. Na glavnoj palubi (prvi nivo) nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa, a na gornjoj velika spavaća soba....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 305.000 € na 299.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 299.000 €, 255,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 352.900 €
26.12.2025 - 330.000 €
06.02.2026 - 305.000 €
03.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km od Vukovog spomenika, 4km od autoputa (autobuske stanice Lasta), 1km od zelene pijace u Kaluđerici i 300m od Hrama Svetog Joakima i Ane, u ponudi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 4)

<< <1> >>