• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 do 190000 eura najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 do 190000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 213.840 € na 205.920 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 205.920 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 213.840 €
12.05.2026 - 205.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054522, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 72m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 163.000 € na 133.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 133.000 €, 149,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 260.000 €
28.04.2026 - 163.000 €
12.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na Salajci, dobro za investiciju ili za rekonstrukciju i za život.. Uknjiženo.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 235.000 €
12.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Ilije Radojčića Zeca Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji pala cena barem 80 m2 do 190000 eura najnovije (4)
  • kvadratnekretnine što manji pala cena barem 80 m2 do 190000 eura (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>