• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji do 200000 eura potkrov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji do 200000 eura potkrov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji do 200000 eura potkrovlje

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji do 200000 eura potkrovlje" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.203 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 897 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • namešten
    • podrum
    • parking
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3. 0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kluza. * Struktura: 2. 0 (odvojena spavaća soba) * Dodatni prostor: ispod kosina (ispod 1, 6 m visine)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2. 0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kolarčeva 3. 0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi namešten dupleks, u novogradnji! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 1.200 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Savski trg - Savska 4. 0, 105m2, 4/4, EG, parking Atraktivno potkrovlje na prestižnoj lokaciji - centralni gradski trg, preko puta Beograda na vodi. Nedavno renoviran i sve u stanu je novo. Poseduje tri spavaće sobe. Obezbeđen parking u zajedničkom dvorištu. Dugoročni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 190.000 €
01.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4. 5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2. 90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6. 20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 200.000 € na 205.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 205.000 €, 260,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 189.000 €
21.02.2025 - 180.000 €
14.03.2025 - 179.000 €
30.01.2026 - 200.000 €
03.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo - Misa kuća, 5. 0, 260m2, tri terase 60m2, PR+I, EG na pelet, telefon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U naselju Misa prodaje se komforna, kompletno nameštena i opremljena kuća koja se sastoji od dva zasebna stana (PR + I). Postoji mogućnost uređenja još....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 3.500 €, 780,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Zaklopača - Beogradska, 780m2 ugostiteljski objekat - restoran, 780m2, prizemlje, parno grejanje/kotao/agregat, podrum, parking Restoran se nalazi na Smederevskom putu, u Zaklopači – opština Grocka i udaljen je samo 25km od centra Beograda. Izgrađen je osamdesetih godina i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com