• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji do 200000 eura luksuza - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji do 200000 eura luksuza - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji do 200000 eura luksuzan

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji do 200000 eura luksuzan" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.153 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • parking
    • parket
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 166.000 €, 41,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran, luksuzan stan za poslovni prostor, sa centralnim grejanjem. Nalazi se kod Hrama Svetog Save u Hadži Melentijevoj ulici, deo do Karađorđevog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0. 5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase se nalazi na brdu Palisad, na oko 1000m od jezera, u miru borove šume, u mirnom delu Zlatibora - Palisadu, na Jevrejskom brdu, odakle se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Fontana, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za prodaju luksuzan lokal, smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Lokal je višenamenski....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
12.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
06.02.2026 - 126.900 €
06.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1. 0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Fontana, 600 €, 30,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za izdavanje luksuzan lokal, pogodan za sve delatnosti, na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Poseduje mokri čvor, sopstveno električno brojilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 1.200 €, 34,00 m2 cca 35 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Studentski trg - Uzun Mirkova poslovni prostor, 34m2, 2/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum U prilici smo da vam ponudimo luksuzni kancelarijski prostor na izuzetnoj lokaciji, u strogom centru grada. U ponudi su dve kancelarije ukupne površine 34. 5m2 (21m2+13. 5m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 600 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Palilulska pijaca - Majora Ilića 0. 5, 36m2, 1/7, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor Izdaje se nov, luksuzan stan, preko puta Palilulske pijace. Po strukturi je garsonjera, open-space koncepta. Nalazi se u smart zgradi, pokrivenoj video nadzorom. Grejanje je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1. 0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Kapetan Mišina 1. 0, 38m2, CG, klima, lift, 2/5, telefon, interfon Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan površine 38m2, smešten na drugom spratu uredne i mirne zgrade u samom centru grada. Idealna lokacija za one koji žele da žive u urbanoj sredini, na....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2. 0, 44m2 (terasa 3. 87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1. 3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje zajednički....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2. 0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Opština, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Opština - Omladinskih brigada 2. 5, 50m2 (lođa 7m2), CG, lift, 3/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan, kompletno opremljen luksuzan stan. Komforan, sa dve spavaće sobe. Prilikom opremanja ugrađeni su kvalitetni, savremeni materijali. Takođe, urađena je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2. 0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ustanička 2. 0, 55m2 (terasa), 6/7, podno grejanje, klima, lift, interfon, parking, garaža U ponudi je moderan i luksuzno opremljen stan površine 55m², koji se nalazi u Ustaničkoj ulici, u blizini Dušanovca. Stan je funkcionalnog rasporeda, kompletno namešten i....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.070 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2. 0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2. 0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.626 €, 60,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2. 0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 132.660 € na 119.322 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 119.322 €, 66,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.660 €
27.02.2026 - 119.322 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 115.000 € na 107.910 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 107.910 €, 66,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 131.900 €
27.02.2026 - 118.602 €
06.03.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 107.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3. 0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 136.340 € na 122.400 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 122.400 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 136.340 €
27.02.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3. 0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 3. 5, 95m2 (lođa 2. 3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se luksuzno namešten troiposoban stan u Zemunu, u Banatskoj ulici, u modernoj novogradnji završenoj 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i prostire se na 95m². Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 4. 0, 99m2 (lođa 4m2), 15/17, CG, klima, lift Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan sa centralnim grejanjem na petnaestom spratu od ukupno sedamnaest. Nalazi se u zgradi koja je uvučena daleko od ulice, tako da je okruženje mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.550 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3. 0, 126m2 (terasa 20m2), prvi sprat, CG, lift, interfon, garaža Luksuzan stan u elitnoj zgradi za uživanje, odmor i relaksaciju. Stan je kompletno opremljen (nameštaj, peškiri i komplet posuđa). Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.500 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 4. 0, 131m2 (terasa 15m2), CG, 2/3, lift, interfon, parking, garaža. Oaza - luksuzan kompleks, sa moderno uređenim i opremljenim stanovima, podzemnom garažom, unutrašnjim zatvorenim dvorištem i pratećim sadržajima (supermarket, salon lepote,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.900 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, SC Vračar - Loznička 4. 0, 132m2 (terasa 6m2), 5/6, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se lep, nov, dvostrano orijentisan i potpuno luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada ima portira. Prostorije: ulazni hodnik, moderno opremljene kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Velisava Vulovića 3. 0, 148m2, terasa, 1/2, GAS, telefon, interfon, parking, garaža Luksuzan stan, vrhunskog kvaliteta i dizajna. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila sa jacuzzi kadama, ostave od 12m2 i velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 4.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar (Savada) - Tošin bunar 5. 0, 200m2 (terasa 15m2 + lođa 9m2), 9/10, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Odmah useljiv luksuzni dupleks u novogradnji sa prvoklasnim kvalitetom gradnje. Zgrada je odlično projektovana i pozicionirana na idalnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 10.000 €, 460,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, A blok - Uroša Martinovića lokal, 460m2, SUT+PR, EG, podrum Luksuzan lokal, izuzetno lep i funkcionalan. Kompletno je sređen i ne iziskuje dodatna ulaganja! Nalazi se na odličnoj lokaciji u okviru A bloka. Ima velike izloge, orijentisane na tri strane prema prometnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>