• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • kvadratnekretnine što manji do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji do 200000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji do 200000 eura" pronađeno 387 nekretnina - prosečna cena 1.513 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PANČEVO, 180.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 61. 44 ari, front prema ulici 50 metara, asfalt, kanalizacija Prodaje se plac od 61, 44 ara, kao gradsko građevinsko zemljište. Dimenzije placa su 120x50m i nalazi se u okviru stambene zone u širem centru grada. Do pruge vodi asfaltni put i makadam....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Vinogradska plac, 19. 1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br. 2912) 19 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 165.360 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 82. 68 ari Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 25m. Uknjižen. Agent: Anđelka Rastović - Obradović 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 165.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane obilaznice kroz Šimanovce, nalazi se građevinsko zemljište dimenzija 24m (front) x 250m dužine. Mogućnost kupovine suvlasničkog dela....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 163.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Batajnica - Pustara plac/građevisnko zemljište 45. 84a U ponudi plac/građevinsko zemljište u Batajnici, blizu pruge i Batajničke petlje i na 500m od Intramodularnog terminala. Uknjizen na 4584m2. Agencijska provizija 2% Agent Ana Čortan 46 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BARE, 156.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Avala - Put za Bare plac, 86. 57 ari, poljoprivredno zemljište, struja, voda, gas U ponudi zemljište u građevinskom području. Nalazi se ispod Avale, u blizini jezera Trešnja. Pored je put tucanik, poseduje struju, vodu i gas. Osunčan je i blago nagnut. Mogućnost prodaje....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 154.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Topola - centar plac, 128. 15 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalazi se plac na gradsko-građevinskom zemljištu sa svim potrebnim papirima. Pored placa ima ulično svetlo, kanalizacija, gradski vodovod i put. U blizini placa su Dom zdravlja, tržni centar,....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 147.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac/građevinsko zemljište 42. 58a, front prema ulici 38m Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandić Đorđa Đokice. Plac je pravougaonog oblika, front prema ulici je 38 metara. Strujni vod je ispred placa. Voda i kanalizacija su udaljene 400....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 142.460 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71. 23a Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 7. 123m2 (71 ar) u Prhovačkoj ulici. Uknjiženo. Agencijska provizija 2% Agent Anđelka Rastović-Obradović 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 142.440 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71. 22 ara Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 22m. Uknjiženo. Agent: Anđelka Rastović - Obradović 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 135.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Deč - Nikole Tesle plac, 88. 94a, front prema ulici 51m Na 30 km od Beograda, 17 km od Dobanovaca i Pećinaca, 7 km od petlje u Šimanovcima, u ponudi je zemljište u građevinskom području koje se sastoji od dve odvojene parcele. Prva parcela (oko 55 ari) je dimenzija oko 51m....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 210.950 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Dunavska plac/građevinsko zemljište, 42. 19a, front prema ulici 34m Prodaje se građevinsko zemljište od 42, 19 ari u Dunavskoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 34m. Ispred zemljišta su dostupni priključak za vodu,....

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Veliki Mokri Lug - Ladno brdo plac, 27 ari, front prema ulici 20m Na prodaju ravan plac pored asfaltnog puta. Na placu struja, voda, kanalizacija. Dozvoljena individualna gradnja. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent Živica Bogosavljević: 065/27-58-140 (licenca br. 1310)....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo, centar - Svetosavska plac/građevinsko zemljište, 18. 56a, objekat na parceli - kuća 150m2, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi odličan plac - građevinsko zemljište u centru Barajeva. Nalazi se u glavnoj ulici, Svetosavskoj. Na placu se nalazi kuća površine 150m2,....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Bukovac plac/poljoprivredno zemljište, 150. 68a Poljoprivredno zemljište površine 1. 5ha na izuzetnoj lokaciji, u podnožju Kosmaja, u neposrednoj blizini Kosmajskih vrtova. Parcela je pravilnog oblika, poseduje lokacijske uslove. U blizini asfaltnog puta. Lokacija....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 111.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci - Deč plac, 74. 07a, front prema ulici 60m Na 30 km od Beograda, 17 km od Dobanovaca i Pećinaca, 7 km od petlje u Šimanovcima u ponudi je zemljište u građevinskom području (60m front ka ulici x177x23x182m) namenjeno za stanovanje i za privredne objekte malog i srednjeg preduzeća....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 108.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Ripanj - Put za Brest plac, 76 ari U ponudi je plac u Ripnju, udaljen tri autobuske stanice od centra. Nalazi se u zoni gradnje, sa divnim pogledom na Avalu. Pravougaonog je oblika, pod blagim nagibom, sa izvorskom vodom koja je ranije korišćena kao ribnjak. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 104.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Topola - centar plac, 86. 51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom zemljištu sa svim potrebnim papirima. Pored placeva ima ulično svetlo, kanalizacija, gradski vodovod i put. U blizini su Dom....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 90.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 70.000 €
20.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Stojnik - Banjički put plac, 258. 14 ari, poljoprivredno zemljište, objekat na parceli 60m2, struja Između Avale i Kosmaja, na nadmorskoj visini od 300 metara, a na sat vremena vožnje od Beograda, nalazi se seosko imanje u mestu Stojnik. U blizini vikend naselja, a na 300 metara....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 67.750 € na 88.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 88.750 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.750 €
08.05.2026 - 88.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/poljoprivredno zemljište, 13. 55a, front prema ulici 22m Prodaje se zemljište od 13. 55a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 22m. Ispred placa dostupan priključak za....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 88.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi plac, 19. 57 ari, front prema ulici 47m x 42m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena je za zonu stanovanja. U privatnom vlasništvu, svojina 1/1, bez zabeležbi. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Snežana Krstić 065/34-35-128....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2024 - 240.000 €
26.04.2024 - 65.000 €
31.01.2025 - 61.000 €
20.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 82.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo plac, 18. 34 ari, front prema ulici 12metara U Starim Banovcima, na putu za Staru Pazovu, u stambeno-poslovnoj zoni, nalazi se zemljište (plac) za prodaju. U blizini je više puteva, kao i autoput Beograd - Novi Sad. Takođe, u blizini su i bazeni....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 82.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2. deo plac/građevinsko zemljište 8. 23a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje Rušanj sa Ibarske magistrale, prodaje se građevinska parcela površine 8. 23a. Locirana je u zoni individualne stambene izgradnje, koja je potpuno....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 82.500 € na 82.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 82.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2024 - 71.500 €
20.12.2024 - 82.500 €
13.02.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjica - Ramadanska plac, 11 ari, front prema ulici 19m x 60m, struja, voda Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena je za zonu stanovanja. Mogućnost visokogradnje PR+5+Ptk. U privatnom vlasništvu, svojina 1/1, bez zabeležbi. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BRESTOVIK, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Brestovik plac, 120 ari, front prema putu 50 metara Prodaje se plac u Brestoviku, u blizini Grocke. Plac je veličine 120 ari, potpuno ravan i do njega može da se dođe sa obe strane. Stiže se asfaltnim putem i manjim delom kaldrmom. Moguće je navodnjavanje parcele, a struja....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Slanci - Maršala Tita plac, 9. 94a Plac se nalazi par minuta od Višnjičke banje, na glavnom putu pored autobuske stanice autobuske linije 202. Pored placa je struja i voda. Plac je pravouganog oblika. Dozvoljena je gradnja i poseduje informacjiu o lokaciji. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 79.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica plac - građevinsko zemljište, 95. 63a, front prema ulici 26m Na 50 km od Beograda, 6 km od Mladenovca, na 8 km od manastira Tresije, u ponudi je zemljište u građevinskom području koje se sastoji od tri parcele. Prve dve parcele su do asfalta (10. 22 ara)....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 78.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac, 25. 95 ari, front prema ulici 15 metara Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandića Đorđa Đokice. Plac je pravougaonog oblika, a front prema ulici je 15 metara. Strujni vod je ispred placa. Voda i kanalizacija su udaljene 200 metara....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova - Nova Pazova poljoprivredno zemljište, 114. 13 ari Na prodaju izuzetno uređeno poljoprivredno zemljište, plantaža lešnika sa 550 stabala u punom rodu (16 godina stara). Ograđeno, sa lepim pristupom, bunarom na placu i navodnjavanjem kap po kap. Izuzetna prilika za mlade....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mali Mokri lug - Potes Studenac plac, 5a, makadamski put U ponudi je ravan plac u građevinskoj zoni, u neposrednoj blizini ulice Žarka Trpkovića. U okolini je već započeta izgradnja objekata. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent Jovana Simić: 061/62-08-202 (licenca br.....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Zaklopača - Staro selo plac/građevinsko zemljište, 85. 21a, front prema jednoj ulici 116m, front prema drugoj ulici 145m Prodaje se plac od 85. 21a u Zaklopači, u blizini crkve. Plac je trouglastog oblika, sa dve strane oivičen ulicama. Front prema jednoj ulici je 116m, a....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 66.170 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/građevinsko zemljište, 10. 18a, front prema ulici 22m U ponudi građevinsko zemljište površine 10. 18a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 22m. Ispred placa dostupni su priključci....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 78.000 €
24.04.2026 - 68.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139. 56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Ugrinovci - Mihajla Lazarevića plac, 20. 24 ari, front prema ulici 30 metara, voda struja Plac se nalazi pored puta, sa mogućnošću individualne gradnje (mogućnost gradnje magacinskog prostora). Na placu uvedeni su voda i struja. Postavljen je kontejner. Nije prošao detaljan....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 59.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjica - Potes Smoljnice plac, 13. 20 ari, front prema ulici 13m x 100m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena je za zonu stanovanja. U privatnom vlasništvu, svojina 1/1, bez zabeležbi. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Snežana Krstić 065/34-35-128....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70. 92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele su asfaltni put, priključci za struju i vodu, kao i gradski prevoz, škola i prodavnice. Poseduje Informaciju o lokaciji. Uknjizen na 7092m2.....