• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji do 170000 eura 70 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji do 170000 eura 70 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji do 170000 eura 70 m2 porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji do 170000 eura 70 m2 porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 165.600 €
29.10.2025 - 159.000 €
30.11.2025 - 157.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
01.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 64,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.300 €
01.05.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dnevna soba i jedna spavaća sobe izlaze na....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.480 € na 91.520 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 91.520 €, 64,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
01.05.2026 - 91.520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavace....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavace sobe i kupatilo i terasu. Uknjizen kao poslovni atelje, ne moze na kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 102.380 € na 108.980 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, Margita, 108.980 €, 66,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 102.380 €
01.05.2026 - 108.980 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji. Uredna dokumentacija – građevinska dozvola i prijava radova. Rok završetka radova 31.12.2026.godine. Odlična loakcija nedaleko od centra....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji do 170000 eura 70 m2 porasla cena zadnjih 14 dana (55)
  • kvadratnekretnine što manji do 170000 eura porasla cena zadnjih 14 dana (4)
  • kvadratnekretnine što manji do 170000 eura 70 m2 zadnjih 14 dana (2)
  • kvadratnekretnine što manji do 170000 eura 70 m2 porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>