• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji do 12 eura/m2 do 110 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji do 12 eura/m2 do 110 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji do 12 eura/m2 do 110 m2 lift

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji do 12 eura/m2 do 110 m2 lift" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 11 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 12 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Patrijarha Varnave 3. 0, 82m2 (terasa 2m2), 1/5, CG, lift, interfon Izdaje se odličan stan u novoj zgradi u elitnom delu Vračara. Prostorije: hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dnevni boravak sa kuhinjom koja je izdvojena šankom, terasa na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 130 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova garaža, 12m2, -2/7, CG, lift, interfon, video nadzor Izdaje se garažno mesto u kompleksu Novi Dorćol, na -2 nivou. Lak pristup vozilu, poseduje i video nadzor kao i daljinsko otvaranje. Postoji mogućnost korigovanja cene uz dogovor na duži vremenski....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1. 0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Zira - Albanske spomenice 1. 5, 42m2, PR/14, CG, lift Izdaje se renoviran, potpuno namešten stan, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Obavezan depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Profesorska kolonija - Smederevska 1. 0, 46m2, lođa 2m2 + francuski balkon, 1/3, CG, klima, interfon Na odličnoj lokaciji, u Profesorskoj koloniji, u ponudi za izdavanje svetao jednosoban stan na prvom spratu zgrade koja nema lift. Zgrada ima tri sprata, mali je broj stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2. 0, 51m2 (FB), 4/5, EG, interfon, podrum U ponudi za izdavanje dvosoban stan na Karaburmi, na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta. Veoma je komforan, svetao i dvostrano orijentisan. Potpuno opremljen za život. U sve prostorije se ulazi iz hodnika:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 350 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Petra Lekovića 2. 0, 52m2 (dve terase 3m2), CG, lift, 6/6, interfon, parking Funkcionalan dvosoban stan, kompletno opremljen, na odličnoj lokaciji. Stan je veoma svetao, sa prelepim pogledom i nalazi se u zgradi sa liftom. Stan je dupleks. Na donjem nivou su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 480 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2. 0, 53m2 (terasa 8m2), 4/5, Inverter klima, lift, interfon, podrum Na Karaburmi, kod stare okretnice, izdaje se renoviran, dvostrano orijentisan, polunamešten stan sa velikom terasom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dve sobe, kuhinja sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2. 0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Danijelova 2. 5, 54m2 (terasa 4m2), 2/5, EG, lift, telefon, interfon Izdaje se nov, neuseljavan stan u novogradnji na Dušanovcu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je namešetn. Obavezan depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2. 5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 70, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70 - Jurija Gagarina 2. 0, 65m2 (terasa 6m2), 11/15, CG, lift, interfon, parking Izdaje se izuzetno lep i sređen dvosoban stan u bloku 70. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i lepa terasa. sa divnim pogledom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, FON - Kostolačka 3. 0, 66m2 (dve lođe 5m2), 2/12, CG, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se funkcionalan stan u Kostolačkoj ulici, ukupne površine 66 m². Po strukturi je trosoban i sastoji se od: • hodnika; • dnevnog boravka; • kuhinje sa trpezarijom; • dve spavaće sobe;....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 2. 0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kolarčeva 3. 0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 37, 700 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Narodnih heroja 3. 0, 71m2 (lođa 4m2), 1/4, CG, lift Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji. Pogodan je za stanovanje ili kao poslovni prostor (kancelarija, ordinacija). Na duži vremenski period. Obavezan depozit! Agencijska provizija u skladu sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 820 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 890 €
19.12.2025 - 850 €
26.12.2025 - 810 €
16.01.2026 - 850 €
30.01.2026 - 790 €
20.03.2026 - 820 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Karađorđeva 3. 0, 78m2, 13/17, CG, dva lifta, interfon U ponudi stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na duži vremenski period. Namenjen je zaposlenima i odgovornim osobama. Stan nije pet friendly. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3. 0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi namešten dupleks, u novogradnji! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 94,00 m2